Bartosz Nitecki - Grafik, webmaster, fotograf

Bartosz Nitecki

Grafik, webmaster, fotograf

Bartosz Nitecki

Grafik, webmaster, fotograf

Specjalizacja: Grafika Komputerowa i Multimedia

Email: kontakt@niteckidesign.pl
Telefon: 794-053-055

Jako freelancer w branży internetowej działam od kilkunastu lat, przez ten czas zdobyłem spory bagaż doświadczenia oraz wypracowałem własny styl.

Dzięki licznym zleceniom, dla dużych jak i mniejszych firm poznałem rynek, zdobyłem doświadczenie i wykonałem bardo dużo grafik.

Mój upór w tej dziedzinie zaowocował między innymi współpracą z jedną z najbardziej renomowanych agencji muzycznych organizujących imprezy klubowe w kraju (mdt-agency, organizator m.in. Sunrise Festival w Kołobrzegu).
Kilka lat współtworzyłem festiwal, dbając o oprawę graficzną Kołobrzeskiego przedsięwzięcia.

Ukończyłem studia informatyki ze specjalizacją grafika komputerowa i multimedia w Częstochowie z tytułem inżyniera. Ponadto, pasjonat fotografii oraz wielbiciel muzyki.

Jako fotograf realizuję fotoreportaże ślubne, fotografuję plenery, portrety, realizuję sesje fashion. Posiadam własne "mini studio", które pozwala mi wykonać zdjęcia produktowe oraz inne sesje, które wymagają studyjnego oświetlenia (fashion/glamour etc).

Dobrze radzę sobie także w makro-fotografii, która przez długi czas towarzyszyła mi w przygodzie ze zdjęciami. Potrafię wydobyć naprawdę małe detale i uwiecznić je na zdjęciu (ale o tym z pewnością mogą się Państwo przekonać przeglądając moją galerię zdjęć).

Zdjęcia to nie tylko reportaż ślubny, plener czy makro-fotografia. Realizuję także zdjęcia okolicznościowe podczas chrztów, komuniii i innych uroczystości- wystarczy dopytać o szczegóły.

Pomijając grafikę oraz zdjęcia jest jeszcze tworzenie stron internetowych (w których z czystym sumieniem mogę napisać, że radzę sobie doskonale). Potrafię zaprojektować kompletny serwis (od strony graficznej) i zakodować go do formy finalnej, działającej w sieci. Do budowy serwisów wykorzystuję własne umiejętności, projektując autorskie rozwiązania. System zarządzania treścią, portal społecznościowy czy sklep internetowy to tylko nieliczne z realizacji jakie jestem w stanie wykonać. Strony tworzone przeze mnie sprawdzane są pod kątem zgodności z najnowszymi standardami takimi jak html5 czy css3. Wykonany przeze mnie produkt spełnia standardy usability, dzięki czemu potencjalny użytkownik bez większego problemu porusza się w obrębie aplikacji.

W moim życiu jest także dużo muzyki... łącząc swoją pasję z dziedziną moich zainteresowań powstaje kilka projektów portali muzycznych. Serwisów o owej tematyce było kilka, jednak zareklamuję tylko ten na którym ostatnio skupiam swoją uwagę. Portal stał się popularny wśród klubowiczów, (liczba zarejestrowanych użytkowników sięga ponad 58tysięcy!), możecie go Państwo odnaleźć pod adresem www.HouseMafia.pl.

Kilka suchych faktów:

- Imię: Bartosz
- Nazwisko: Nitecki
- Miejscowość: Działoszyn, woj. Łódzkie
- Ksywa: bardi3
- Urodziny: 10 sierpień

- Aparat: Canon 5d, 6D / 450D
- Obiektywy: Sigma 35mm, Sigma 20mm, Canon 40mm, Canon 16-35L, Canon 70-200L, Tamron 90mm, Samyang 8mm
- Oświetlenie: Studyjne lampy Quantuum Dual Power 600W + 300W, lampy reporterskie
- Dodatkowo 4 zestawy pierścieni pośrednich, filtry, soczewki itd
- Zainteresowania: Fotografia, grafika, muzyka,